Srpen 2008

Něco se děje...

31. srpna 2008 v 18:41 | WebMiss Terezka |  můj šílený život
...ano, je to tak. Ptáte se proč? Neptáte? To je fuk, stejně Vám to řeknu.
DNESKA JSEM SI PO MILIÓNECH LET UKLIDILA POKOJ!!!
Jinak byl dnešek v podstatě o ničem... Akorát tady sedim, datluju do klávesnice, poslouchám Red hot chili peppers a nadávám si, protože jsem opět jedla tu dobrou a extrémě kalorickou buchtu a nějakou jinou, také výbornou buchtu. Zabiju se. Mějte se tady na tom sětět hezky....

Patnáctiny

31. srpna 2008 v 18:38 | WebMiss Terezka |  můj šílený život
Táákže, v sobotu jsem slavila patnáctiny... Vůbec semě nechce věřit že je mě již zmiňovaných PATNÁCT. Je toz vláštní, řekla bych, že jsem spíš asi tak blbá jak 12-ti až 13-ti letá holka, než že by mě mělo být 15. Nicméně je to tak - teda vlastně není, 15 mě bude až v pondělí (zítra).
Ale musím říct, že jsem nadšená z narozenin a to hlavně (nebudu se přetvařovat a tvrdit, že z toho, že se rodina sešla) z dárků. Moji milovaní parentsi (pro idioty: RODIČE) mně udělali radost, protože asi poprvé v životě můžu říct, že jsem spokojená se vším, co mě dali.
Detaili z oslavy tady rozebírat opravdu nebudu, protože z důvodu, že moje babičky a další příbuzenstvo znají narozdíl ode mě, celé Dubňany, kecy se točili pořád tímto stylem: Ten umřel, a tá byla u doktora - je nemocná, a tamten se rozvedl a tá se stěhuje a bla, bla, bláá.
Opět jsem ale hřešila a to tímto: medovník(marlenka), buchta (neptejte se an počet kousků), a další sladkosti...
Nyní už jen přemýšlím, jak naložím s penězi, které jsem dostala, ale jsem si jistá, že nezůstanou ležet v mé pokladničce a to kvůli tomu, že zítra jedu s parentsama do Brna. To však neznamená, že kdybych nejela, tak bych to neutratila.
A ještě jedna poznámka: Dort na obrázku nahoře je z google.com, nikoli z mého fotoaparátu. Takový dort bych nikdy k narozkám nedostala, protože by to byly "vyhozené peníze."

Návštěva rodného města T. G. Masaryka

31. srpna 2008 v 18:26 | WebMiss Terezka |  můj šílený život
Řekla bych, že můj život konečně zase začíná být normální (šílený)...
Není nuda, není deprese, je pouze pouho-pouhá šílenost :-)
Mnooo, ale děje se něco extrémě zajímavého se mnou samotnou - přestávám navštěvovat tu červenou "točící" a "jezdící" židli a přestávám čumět do monitoru PC. Prostě a jednoduše, už jsem nebyla 3 dny na PC a tak Vám tady vyprávím o mém životě to, co nikoho nezajímá, aneb to, co jsem prožila za uplynulé tři dny.
V čtvrtek jsem se rozhodla, že musím jet do Hodonína a koupit si růžovou barvu na vlasy (premiéru to mělo už na táboře, ale až na nějakých CCA 60 lidí to nikdo neviděl). Tudíž jsem v pátek uskutečnila výlet (nenazývala bych to výletem, protože do Hodonína jezdím téměř pořád, ale když už jsem to tak napsala, tak budiž). No... takže když jsem se domluvila s kámoškou, že vyrazíme 11:36 od Kapličky(busová zastávka), dali jsme si sraz před domem 11:30, ale problém byl v tom, že já si mysleal, že mě jdou hodinky o tři minuty napřed, tak jsme se táhly pomalu ulicí. Problém byl ten, že jsem opoměla, že můj hodný tatínek mě hodinky spravil. Takže jsme klasicky dobíhaly bus. Stihly jsme to, ale nesnáším tyhle fofry... Následek našeho běhu byl ten, že jsem se v autobuse musela extrémě maskovat a o z důvodu pořeby použití antiperspirantu. Prvotní překážky, které stáli v cestě jsme však nakonec překonali a nastala část dne: NAKUPOVÁNÍ. Sháněla jsem taky deník - malý, tlustý a čtverečkovaný. Všude jich bylo milion, ale když já jsem nějaký sháněla, odevšud se vytratily. Takže když jsem vypochodovala zklamaná z hypernovy, šli jsme na oběd. Do bistra zvaného Panda. Mňam, mňam...
Teď mě tak napadlo - ty moje nudné kecy tady nikoho nezajímají, takže Vám tady nic psát nebudu.
Ale něco možná ano... Nakonec jsem koupila deník, barvu a vylédla si nádherný piercing, který si v úterý koupím :-) Už se těšim.
A joo ještě něco - v kauflandu jsem narazila na mooooc hezkého človíčka opačného pohlaví :-) Výsledek je takový, že mě dotyčný absolutně nezaregistroval, vůbec nevím o koho jde a pravděpodobnost, že ho ještě někdy uvidím, natož se s ním seznámím je téměř nulová.

Psi

28. srpna 2008 v 21:28 | WebMiss Terezka |  Obrázky - přezdívané colorfullky

Metro

28. srpna 2008 v 21:23 | WebMiss Terezka |  Obrázky - přezdívané colorfullky

psaní všemi deseti, aneb nejsem šílenec

28. srpna 2008 v 19:04 | WebMiss Terezka |  můj šílený život
No, začala jsem se učit psát profesionálním způsobem, to jest všemi deseti.
Je to extrémě nudné, protože jsem ani nedokončila 1. lekci v té učebnici a zavírali se mně oči. Nakonec jsem skončila v posteli a poslouchala Madonnu. Možná vám to přijde normální, ale není to normální. Já totiž normálně neposlouchám Madonnu.
No to je jedno. Prostě v té lekci bylo, že mám mít prsty takto:

Dělám pokroky

28. srpna 2008 v 13:27 | WebMiss Terezka |  můj šílený život
Tááákže,... Pozor na mě! Dělám pokroky.
Je to naprosto neuvěřitelné, ale mám na sobě kraťasy!!!! Já je nenosím z důvodu mých tlustých nohou, ale dneska je totál horko, tak jsem se šla opalovat a dala si vršek od plavek a KRAŤASY. Bohužel jsem ale stále nedospěla k závěru, že bych je začala nosit i běžně a to proto, že moje nohy jsou stále stejně tlusté! No to nevadí, (vlastně vadí, ale je to vedlejší).
Ale taky jsem po dlouhé době mohla zase začít číst. Čtu knížku "Natascha Kampusch" (jistě víte o co jde). Je to good knížka a taky aby ne, když jsem na ni skoro 2 měsíce čekala. V knihovně jsem si ji zamluvila na začátku prázdnin. No, ale už jsem na straně 115, z celkem 175 stránek, takže doufám, že do té doby se do knihovny vrátí alespoˇjedna z dalších 3 zamluvených knížek.
A protože už fakt zoufale trpím stereotypem nudných prázdninových dní, rozhodla jsem se, že se naučím psát "všemi deseti", ale ne tak, že zapojím 10 prstů, mám spešl knížku, aby to bylo professionally. Mělo by se mně to hodit, protože jestli teda po devítce půjdu na lyceum, tak budu mít předmět "psaní na počítači". No a taky nebudu tyto články psát vždycky 100 let.
Tak se mějte a já to du vyzkoušet. :-)

Chci si hrát, chápete?

27. srpna 2008 v 16:37 | WebMiss Terezka |  fotogalerie
Já se tak nudím, že bych si šla hrát snad i na pískoviště s bábovičkama...
Radši sem dám ty fotky, co jsem sem chtěla dát večer, ale nudím se...
Ehm... moje oblíbené gumička...už je jen jedna, ale bylo jich 5...
Tik-tak-tik-tak... je to nečekané, ale jsou to hodiny.
Ehm... Tak tuhle konvičku jsem dala kdysi mátince na vánoce, absolutně nechápu proč. Je k ničemu, akorát se na ni práší..
It's our telephone.
Hm.. moje oblínené tričko :-) Ale je v podstatě na nic, protože ho nemůžu nosit na veřejnosti - důvod: je mně ktátké, tudíž jde hrozně vidět moje obrovitánské břicho!
Ouu..! Skákací kulička - suvenýr z tábora :D
Moje kostnatá ruka s kostnatými prsty... Na první pohled se to tak nezdá, ale když ji tak jaksi prohnu... Je to hnus :D

Nuda...

27. srpna 2008 v 15:39 | WebMiss Terezka |  můj šílený život
Můj život je extrémě nudný....
Už není šílený jak býval a jak jsem ho měla ráda....
Možná že už fakt chci jít do školy, protože trpím stereotypem prázdninových dnů. Tzn. ráno vstanu, jdu s Barčou an hřiště, vrátim se, vlezu do sprchy, poobědvám a nastává ŠÍLENÁ NUDA, ne, ona není šílená, ona je NUDNÁ!!!! Až se konečně dostaví šestá hodina tak povečeřím a už je to normálka - koupelna, televize, vyjímečně jdu ven...
Ale proč????????????????
Proč se tak nudím? Já vím, sedím z PC a tatínek do mě pořád valí, že tam sedím celý den, neumím si najít zábavu atd.... Ale já tam nechci sedět. Vlastně kdybych měla co dělat, ani tam nesedím...
Ale co mám dělat? Kromě toho, že zajdu do obchodu a někde pouklízim fakt není co.. Klidně bych jen tak šla někam pryč a kecala a dělala kraviny, jak bývá v šílených životech normální, ale není kým jít ven! Chápete? Ne, nechápete, Vás to ani nezajímá, ale chápu Vás, mě by to taky nezajímalo.
Božééé - já se chcu vrátit na tábor!!!!! Tam to nebyl stereotyp, ani nuda. Byly tam úplně boží lidi (víme, kteří) a sranda. Každý večer usínám s myšlenkama na tábor a každý den, kdy na mě padne záchvat nudy trpím steskem po lidech, kteří kdyby bydleli blíž, než bydlí (nebo já bydlela blíž) nemusela bych se nudit. Jenže v Dubňanech je to kretén vedle kreténa!
Večer sem možná hodim nějaké fotky... Ještě nwm, jestli se mi bude chtít něco dělat. Nejspíš budu ležet a čumět do blba..


Jak nakreslit méďu Pú

27. srpna 2008 v 13:22 | WebMiss Terezka |  Návody
Hm.... s mým talenten to určo nakreslím :-D Ne! Radši se o to ani nebudu pokoušet.


Oči

27. srpna 2008 v 12:49 | WebMiss Terezka |  Obrázky - přezdívané colorfullky
Prvních 11 obrázků je nejlepších. Jsou to úpe bestovní fotky očí, nejlepší co sem kdy viděla. Úplně z toho nemožu. Furt na to čumim, jak idiot. Ale nemožu si prostě pomoct, je to hrozně BOŽÍ, ŽÍ, ŽÍ, ŽÍ...Obrázky ke colorizaci

27. srpna 2008 v 12:27 | WebMiss Terezka |  Colorizace
- Rty

Jak se colorizuje

27. srpna 2008 v 12:24 | WebMiss Terezka |  Colorizace
Návod na colorizaci je ZDE!

Návod na colorizaci

27. srpna 2008 v 12:16 | WebMiss Terezka |  Návody
Táákže s tímto návodem jsem se sr*la asi 2 hodiny. Tak snad to podle něj pochopíte.

Oči ke colorizaci

27. srpna 2008 v 12:12 | WebMiss Terezka |  Obrázky

Rty ke colorizaci

27. srpna 2008 v 12:11 | WebMiss Terezka |  Obrázky