Září 2008

Bára, Tedeska, Kadikytka, hody, lokotoče, nunýnci, Luboš, neslušný Kryštůfek, pikantní korbáčky, a 20-ti centimetrová zmrzlina

28. září 2008 v 11:54 | WebMiss Terezka |  můj šílený život
Mám za sebou vážně skvělý víkend... Nebo spíše pátek a sobotu. Ale hlavně tu sobotu.
V pátek jsem v odpoledních hodinách usedla jako obvykle za počítač. A stáhla jsem si skype, který se mě vymazal z pc a Martin se stále neobtěžoval poslat mě instalačku. Psala mě Kadikytka... Nechceš přijet do Břeclavi na hody? Věděla jsem že nepřijedu, protože by to bylo na rychlo. Ale zapojila se do toho Bára, která hned začala promýšlet kdy mě jede vlak atd... Musím říct, že moje mátinka je Boží!!!!!!! Zavezla mě do Břeclavi :) Byla jsem hroooozně mooooooc happy. I přesto, že Bára říkala, že jak přijedu, dám si k nim věci a půjdeme (již po druhé) do kina na Bathory.
Ovšem to by nebyla Bára, kdyby si něco nevymyslela. Takže jsem šla do kina i s Batohem. Řeknu Vám... kino Koruna, tak to je vážně něco. Ztratila jsem se tam :D Mají tam do toho sálu asi troje dveře a když mě Bára nechala jít samotnou pro pití, tak nastal chaos. Objevila jsem se dokonce ve skladu :D. No jinak teda nemůžu říct že bych tu Báthory konečně pochopila, ale na tom nezáleží. Je to skvělý film.
Když jsme dorazily k Báře, dívali jsme se na Červeného trpaslíka, což je prej inteligentní zábava. Vůbec mě to teda nebere. Ale to není nic překvapujícího. Já totiž jak jistě víte nejsem inteligentní :D. Bářina psa je úžasná. Jmenuje se Nela. To Vás jistě hodně bere, takové (ne)podstatné informace.
V sobotu dopoledne jsem odjela s veškerou Bárinčinou a Tedesčinou famílií na vinobraní. Něčeho takového jsem se účastnila poprvé ařeknu Vám.. Nemám na to žádný názor :D Ale je to docela zábavné.. Ale na skutečnosti že naše rodina si nikdy vinohrad nepořídí (a to ani navzdory tomu, že Dubňany jsou vinařskou oblastí jako něco) to nic nezmění. Tedesky psa je taky úžasná. Jmenuje se Kellynka. Vypadá sice jako pes, ale je to psa.
Po poledni jsme se konečně vydali k hlavnímu důvodu proč jsem přijela. K hodům.. Konečně jsem viděla Kadikytku :D... Byla jsem nadšená. Viděli jsme Luboše. Já ho miluju. Je skvělý. A senzační. A jedinečný. A začne jezdit na in-linech. A založí klub H. P. :D. Jeho synek co má vlásky jako kobereček a jmenuje se Kryštůfek (Robin) je neslušný. Miluju lokotoče. Ikdyž jsem čekala že v Břeclavi teda budou velkolepější. Dubňany, které jsou oproti Břeclavi malinkaté jako moje kapesní propiska navštěvují teda lepší lokotoče. Ale moji radost z tohoto 5. potáborového srazu to nezničí. Jelikož jsem nesnědla žádné normální jídlo, pouze pikantní korbáčky, což byl teda hnus, nunýnka, od kterého mám ještě teď slepené vlasy, protože jsem ho nunýnkala na lavici a 20-ti centimetrovou zmrzlinu. Bylo mě z toho na nic.
Taky jsem byla na jistém kolotoči, teď si na název nevzpomenu, ale pěkně se mě točila hlava a ten pan kolotočář byl nezdvořilý nezdvořák, protože nám dal (ne)nápadně najevo, že nejsme muší váhy a musíme být v košíkách po dvou. A taky jsem byla na historicky nejmenší houpací lodi. Ano, byla to ta pro malé fracíčky. A jeden fracek se tam dal s námi dokonce do řeči. Asi působíme sympaticky :D. Potkala jsem i Trčíka s nějakým frajerem (údajným kamarádem :D). A taky Denču a Janu. No a vlastně ještě Renka a Náplavu, ale to je nepodstatné jako všechno co tady píšu.
V 18:00 jsem bohužel musela jet domů a moje maminka je hrozná, nesla jsem v náruči Arnolda Jidáše Rimmera - Bářino morče a máti mě řekla ať ho vrátím zpět že to domů nepovezu (ani jsem to neměla v úmyslu, ale zajímalo mě, jestli by na to mamina kývla) jak se ukázalo, je to hrozně hrozná máti. Ani by mě neudělala radost. Co by ji zabilo morče? Sakra!
Kupte si knihu Tereza, terč pomsty v břeclavském knihkupectví u gymplu.. Zajímalo by mě, o čem to je. Protože jestli je to diskriminace Terez, budu se hájit.
No to by mohlo být snad vše, ne? No ani ne. Ale stejně nikoho moje kecy nezajímají..
Taky chci veřejně hrozně moc poděkovat Bárince, Tedesce a Kadikytce za náušnice které jsou boží :)

Kdy vybuchne slunko? Za tři minuty vole.

25. září 2008 v 18:09 | WebMiss Terezka |  bludy z nudy
Nadpis: otázka - L. Chalupa, odpověď - B. Monika
Dnes je 25.9.2008, svátek má Zlata, ale to nikoho nezajímá.
To je vážně prvotřídní nuda. Tak to byla lež jako věž. Neumím fyzikální veličiny, resp. jejich značky a jednotky... Nechce se mě psát tahák, jsem líná jako veš... Zase lžu, vši nejsou líné... Možná jo, já nevím, neznám se s nimi. Ale jak nějakou potkám, udělám s ní krátký rozhovor, který nechám otisknout v časopise. Musím promyslet v jakém.
Je to na nic... Vážně nevím, co psát, tak píšu takové bludy z nudy. Bylo by co psát, kdybych nebyla u té blbé zubařky, ale ve škole. Jelikož jsem došla až na 4. hodinu a poté následovali jen nezáživní učitelé a předměty, nemám co psát. Ale těšte se na zítřek.. Máme p. uč. Slámu :D :D To možná budou nějaké hlášky :D

To přenáší exotičtí komáři. Šak tady je hodně exotů. Ale to nejsou komáři. Jo, jsou to exotické hovada.

24. září 2008 v 16:36 | WebMiss Terezka |  můj šílený život
Takže ten nadpis, to je rozhovor v podání mě a Taliny.
Víte co je divné? Že Vám sem vůbec píšu, co je ten nadpis zač. Třeba u "džemu" žádné vysvětlení nabylo a ani nebude.
Nemám sem co psát... je to na nic. Nechala jsem si ve skříňce deštník a že prší jsem zjistila až na zastávce. Talina je socka! Nechtěla mě schovat do kapuce. Když jsem vystoupila, už nepršelo.. Už byl totální šupák. Došla jsem domů jako mokrá slepice, což znamenalo, že mé vyžehlené vlasy (vstávala jsem kvůli nim o 20 minut dřív) byly opět pokroucené. To znamená, že si je musím jít vyžehlit jak tohle dopíšu, protože o půl šesté odjíždím s mým otcem na hokej a opravdu nemíním, aby se všude na tribunách nesli debaty typu: "Všimli jste si? Dneska Drtičům fandí i nějaká čarodějnice. Myslíte že je opravdová, nebo je to jen převlek?"
Je to týrání. Můj jistý kamarád Zdeněček si umínil, že všude rozhlásí největší drb světa. A to konkrétně ten, že budeme mít spolu prej svatbu. Když byl u nás, abych mu napsala úkol do angliny (jó, jsem hrozně obětavá), zasedl za PC a chlubil se všem na mém icq, že si ho vezmu. Takový Trčík byl z toho úplně mimo... A to není nic proti tomu, co oznámil mojí mátince. Povídá: "Už se Ti mladá pochlubila?" (To zní hrozně!!!) Máti: "S čím?" Zdenál: "No že si mě vezme!" Takže díky, díky... už jen čekám, kdy začne přes icq rozesílat svatební oznámení :D
Novinky dnešního světa:
 1. Nejsem schopná začít držet dietu, ale to nikoho nezajímá
 2. Trčík veřejně ukazuje moje fotografie cizím lidem, na což jí nikdo nedal autorská práva
 3. Moje pleť vypadá momentálně strašně
 4. Zítra jdu k zubařce kvůli rovnátkům.. sakra!
 5. Jistý Zdeněk T. mě neustále prozvoňuje, např. ve čtyři hodiny ráno (pro mě v noci), nechápu proč to dělá, já ho teda úplně bojkotuju.
 6. Dneska na mě začala hrozně hulákat nějaká paní u Taliny v mobilu... chovala se hrozně nezpůsobně..
 7. Údajně mám sliz, takže na to bacha :D :D
 8. Možná se už dneska Martínek uráčí poslat mě tu instalačku na skype. Konečně bude Bárinka klidně spát :D (To byl teda blbý a divný kec)
 9. Kniha Natascha Kampusch teda NENÍ na nic. Nejsem z toho unešená jen já. Špenáta už má za sebou 3 a půl kapitoly za 1 den. A že ty kapitoly nejsou zrovna krátké.
 10. Už mám v žákovce 2 známky. Jedničku z referátu a jedničku z desetiminutovky na CCA sedm minut na anglická nepravidelná slovesa. To je dojemné.
To by stačilo... není to vůbec podstatné a je to nezáživné..
Bůh řekl: "Stvořím zemi!" a Chuck Norris řekl: "Můžeš."
Když Chuck Norris škrtl zápalkou vzniklo slunce.
Tak to byly novinky z jistého školního časopisu.

Přijďte na párty! Bude džem :D

22. září 2008 v 19:34 | WebMiss Terezka |  můj šílený život
To je teda pěkně na nic, ten dnešní den. Jsem stále hrozně unavená, protože mám skluz a to konkrétně ten, že v pátek (respektive teda už v sobotu) jsem usnula o půl třetí a opravdu nemám na mysli odpoledne. A ještě k tomu se mě nějak nechtělo obědvat, takže je mě hezky špatně. Chjoo.. Ve škole nás stále poučují o žloutence, hlavně že ve třídě nemáme mýdlo.. Bože, bože. Kam ten svět spěje?
No nic no. Poslouchám jistého Jesseho McCartneyho, ale vůbec mě to teda nebere.
Uplynulý víkend byl naprosto boží. Spala jsem z pátka na sobotu (no spala...to slovo je na pováženou) v Břeclavi, konkrétně na takovém žlutém panství. No je to zámeček, nebo něco takového. Teď nevím, jestli nekecám, ale s největší pravděpodobností ano. Prostě.. DDM Břeclav.
Ale teď si to vezmem pěkně popořádku. (já vím, že Vás to nezajímá, ale já jsem sklerotyčka)
 • Asi v 16:00 jsem dorazila a protože můj tatínek se nezdržoval tím, doprovodit svoji jedinou dcerušku až k "Brumbálovi", byla jsem donucena sfalšovat jeho podpis..(Ale to já ráda :D)
 • Asi 16:30 mě přišla sms od Bárinky, jestli jsem už na místě a jestli má vůbec chodit, protože Tedeska ani Kadikytka nepřijdou. Odepsala jsem jí že přijít musí, ale odpovědi se mě nedostalo.
 • Asi 17:30 jsem Báře volala kde je tak dlouho a zjistila jsem, nebo mně spíše bylo oznámeno, že "volané číslo neexistuje". Volala jsem Tedesce (odkaz výše), jestli by mohla Bárince (odkaz je o5 výše) vyřídit ať se dostaví a nenechává mě napospas jistým jedincům. Za chvíli volala Bárinka, že teda přijde. Huráááá!!
 • Asi v 17:45 se dostavil jistý David Fibingr.. To jsem teda vážně nevěděla jestli se mám smát nebo plakat. Už jsem ho rok neviděla a poslední setkáním sním znamenalo hádku. Já jsem jistě s mojí povahou naštvaná nebyla, ale je dost blbé, když nevíte zdali se s vámi dotyčný baví. No..nechme těch psychologických keců. Nějak jsme se začali bavit, což myslím je dobré, protože hrozí, že příští rok na tábor už možná pojede. No tak to nevím, proč sem píšu takové zbytečnosti... (Už zase to vypadá, že začínám psát knížku, ale to je omyl, jsem jen výřečná (resp. výpisná povaha)
 • Asi tak 18:30 už konečně dorazila Bárinka! Byla jsem happy. Víte..není moc lidí, se kterýma bych byla na stejné vlně. Protože kdo jiný brečí u No name, hraje famfrpál a léta na koštěti? Nikdo.. A to jsem ještě opomenula, že asi málokdo by si uprostřed rušné noci plné smíchu znějícího z úst některých jedinců vyprávěl o učitelích zeměpisu..
 • Za tmy jsme hráli schovávanou, což je docela good hra na tak velkém pozemku.
(Právě jsem zjistila, že jsem nakažená. Chtěla jsem napsat "prímový" (otřesné slovo) a musela jsem hodně přemýšlet, aby z toho vzniklo alespoň to "good".)
 • Asi tak od 22:00 do 00:00 jsme se dívali na fotky z tábora. Je to teda až neúnosné, když se díváte na více než 2000 fotek a jste na každé druhé. A úplně nejlepší je, když máte fakt nemožný pohled a je to fotka an konci prezentace, takže na plátně straší asi 10 minut...
 • Poté jsme zhlédli film "Cesta do země Terabitia" (nevím jak se to píše, tak to nechte tak). Je to myslím dobrý film - dojemný, ale já u něj nebrečala, určitě bych brečela, ale já to moc nesledovala. Jsem hloupá.
 • Rozhovor na téma škola s Bárinkou - to teda vynecháme jako! Jinak - jedním slovem od Sahary dolů nebo co.
 • Ráno bylo krutéé..ale takové vlastně rána bývají. Myslela jsem, že se nepostavím na nohy a to ne proto, že jsem měla nad sebou stůl a na 100% jsem se do něj musela praštit (ale jinak útulné) a ani proto, že bych musela dělat 10x za sebou pozdrav slunci, nýbrž proto, že jsem se vzbudila 7:15.
 • Snídala jsem vánočku s rozinkami, které ale vůbec nemám ráda a kakao, které mělo dobrý základ protože ho vařili dvě skvělé kuchařky, ale v konečném efektu to byl hnus, jelikož do něj Dáša nasypala celé granko, u něhož bylo tzv. "prímový topení".
 • Potom jsme se zúčastnili rady a vyšli jsme z ní teda dobře. Řekli jsme tam něco jako ano a kývali, což znamenalo, že nejdeme na Janův hrad, na kterém už každý byl, ale zůstaneme tam kde jsme.
 • Většinu dopoledne jsme strávili na ping-pongovém stole, který děsně studil do zadku.
 • Ale nakonec jsme teda uspořádali i výpravu. A to směr - obchod, který byl podle božího Luboše vzdálený 300 m, ale řeknu Vám, bylo to tak kilometr. Koupili jsme hrozně moc sladkého a tučného a kalorického, ale zato dobrého jídla, kaktusový džus, který mě moc nebere, ale začne a brambůrky a Bára ukradla "flint". Po cestě jsme míjeli svatební salón, ze kterého jsem měla kdysi šaty a dostalo jsem hrooooooozně velkou náladu se vdát. A víte co musí být boží? Vdávat se za fatbalistu Chelsea na stadionu Stamford Bridge a příbuzní na tribunách a prostě boží weddings.
(Nevěřili byste tomu, ale i vodní elektrárna může vypadat jako rotunda)
 • Na oběd byla výtečná pizza a po zbytek dne jsem hrála senzační hru Trans America.
 • Nesmím však opomenout závěrečný zpěv s kytarou (kytarista Luboš a kytaristka Bárinka :D, ale Báru berte s rezervou :D). Bohužel však sešlo s mého a Bárinčiného duetu písně Čím to je od No name. To mě bude do smrti mrzet :D
 • Když jsem odjížděla, chtělo se mi brečet, ale moje maminka mě koupila mikinu, tak tím se mi nálada spravila. Ale musela jsem jí dát prachy, tak zase nic..
Tento článek byl teda jako fakt vyčerpávající a ještě bych Vám mohla napsat asi 2x tolik keců, má to však háček. Musim se mrknout na blbou chemii (opakovací test - nechápu proč) a když mě zbude čas, ale nejspíš ne, protože jdu spát, tak sem něco napíšu a musím se dát foto mého dnešního výtvoru z výtvarné výchovy. Jsem z toho tak nadšená, že jsem šťastnější než Laďa (myslim Dášin :D) při hře Trans America.

Mýdlo je boží :D

19. září 2008 v 15:31 | WebMiss Terezka |  postřehy mé mozkovny
Moje dojmy ze školy jsou stále skvělé :D
Normálně máme na záchodech úplně boží mýdlo. Už nemusím kvůli tomu chodit na IRO a tam za použití WC platit 4,- Kč, už ho můžu plýtvat zadarmo a kolik chcu :D Miluju to mýdlo :)

Pátek

19. září 2008 v 15:26 | WebMiss Terezka |  postřehy mé mozkovny
Nevím, proč to sem píšu, ale se středou a čtvrtkem se nehodlám obtěžovat.
1. hodina - Literatura - Nic zajímavého
2. hodina - Matematika - Teprve 3. hodina matiky a už jsem úplně v matu...
3. hodina - Seminář z češtiny - Došla jsem k názoru, že jsem hloupá, jelikož jsem myslela, že mám na češtinu talent nebo tak něco. Jak říká náš češtinář - GRAMATICKÝ CIT. Ale poté, co nám Naďa dala větný rozbor o Ctiradovi a Šárce jsem dospěla k závěru, že jsem si neměla zvolit seminář, ale cvičení.
4. hodina - Dějepis - To po mně chcete moc
5. hodina - Fyzika - Nj... neměli jsme pomalované sešitky... nekoupili jsme si portfóliečka, tudíž nás asi nebaví fyzička a nemá cenu chodit do školičky. Nesnáším Mgr. Chludilovou.
6. hodina - Zeměpis - Nejlepší za celý pátek :D Taťkův bratranec je boží :D Vykládal nám, jak byl na nějakém tobogáně a to stylem :"Já, zkušený třicátník jsem se prodíral mezi těma malýma smradama a ty jejich matky, tam na mě čuměli jak na nějakého pedofila." To byla jen jedna z asi 1 000 000 hlášek :D

Úterý

19. září 2008 v 15:17 | WebMiss Terezka |  postřehy mé mozkovny
1. hodina - třídnická - kecy
2. hodina - Chemie - učitelka trvá na tom, psát opakovací test.. Mohla by vzít an vědomí, že existují i jedinci, tzv. sklerotyci (teď nevím, jestli tam mám to I a Y správně)
3. hodina - Tělocvik - Paní učitelka Malhocká je boží, můžeme nosit omluvenky, u Rajskubové jsme nesměli. (Pokud jste teda neměli například nohu v sádře, což mě se nemůže absolutně stát, jelikož já mám vždycky všechno jen naražené. A víte proč? Protože naražené bolí víc.)
4. hodina - Literatura - Spala jsem
5. hodina - Přírodopis - Luxus sranda s jistým panem Stiflerem :D
6. hodina - Dějepis - Naděžda se nezměnila... Opět bylo: "No..jako děcka, už je 6. hodina, já přestávám mluvit........" a bla, bla, bla..

Kdyby byla Bára vycvičená, patřila by mezi nejinteligentnější tvory naší planety..

19. září 2008 v 15:10 | WebMiss Terezka |  postřehy mé mozkovny
Ten nadpis neberte vážně, je více než smyšlený.
Víte, Bárinka (mrcha) se naučila otvírat dveře za kliku jako člověk. Prostě tu kliku chytne a couvá, dokud nejsou dveře úplně dokořán. Když otvírá dvěře od garáže v noci a začne foukat vítr, tudíž dveře šíleně mlátí, je to k ZBLÁZNĚNÍ, ale když není zamknuté a Bára klidně i 3x denně uteče a musím ji jít honit po ulici jak největší magorka, tak to už není k zbláznění, to je k něčemu mnohem víc. Je to tak hrozné, že proto ani neexistuje slovo. Z toho vyplívá, že čeština by se měla zdokonalit, ale k tomu se nikdo nehrne a nikdy nepohrne, takže nevím, proč to sem píšu, takové zbytečnosti. Ale nevadí.. Chtěla jsem napsat To je vedlejší, ale pak mě blesklo (teď jsem chtěla napsat plesklo) hlavou, že to píšu pořád, takže nic.

1. školní den

15. září 2008 v 21:19 | WebMiss Terezka |  můj šílený život
Tak mám za sebou 1. školní den...
Je to boží. Miluju školu. Ale nejsem dobrá studentka. To poznáte podle těch keců tak za 14 dní... Jsem hrozně líná na učení. Ale tohle pololetí si dám ještě záležet, to se ještě počítá do průměru na střední. Ale to další pololetí už budu moct úplně bojkotovat.
Mám nejlepší místo (jakože lavicu) z celé třídy. O tom, jak jsem k ní přišla někdy příště..
Máme zcela nové žákovské, které teda jako ale vůbec nejsou vydesignované a grafická úprava se jim zřejmě zcela vyhnula... V čem jsou jiné, než ty staré?
 • Staré byly domodra a tyto jsou do zelena (blééé)
 • ve starých nebyl napsaný školní řád a v nových je, což zatím nic neznamená, ale to, že ho musíme podepsat už teda něco znamená. Protože musíme podepsat, že s tím souhlasíme. A když s tím nesouhlasíme, tak to musíme taky podepsat. Hrozně logické.
 • Máme zvlášť omluvný list a zvlášť omluvný list do tělocviku. Jako chápete to? Když budu po namoci, tak musím mít 2 omluvenky. Jednu jakože sem byla prostě nemocná a jednu jakože jsem po nemoci (tak to byste teda nečekali)
 • Rodiče musí podepisovat každých 5 známek, což znamená myslet an něco tak hrozně nepodstatného asi tak každý 2. den..
 • Máme tam jak pro blbečky vypsané, kdo nás z čeho učí
 • Rodiče museli podepsat rozvrh hodin, což je totálně nepochopitelné. Stejně to ten rozvrh nezmění..
 • Máme zvláštní stránku na poznámky, která stejně některým jedincům nebude stačit.
Atd... je toho moc.. Více zítra.

tomorrow I'll go to school

14. září 2008 v 13:46 | WebMiss Terezka |  můj šílený život
Taky jste tak ospalí a zlenivělí z toho pochmurného počasí??
Já hrozně... jsem pořád taková nějaká vláčná, kromě toho že mám na hlavě alobal a pod ním blond barvu. Moje vlasy jsou hrozné. Rostou moc rychle a vždycky mě my blond hair odrostou.
Jsem happy. Jsem moc, moc happy. Zítra jdu konečně do školy :D
Takže toho mám ještě hodně na práci. Musim si umyt tenisky (chcu je místo papučí do školy, ale nevim jestli to projde..), musim si nachystat papír a nějakou propisku, vymyslet co si obleču... atd..atd.. Jsem hrozná, normální člověk by to měl za 5 minut a mě to zabere půl dne. Ale to je tím, že se tak moc těšim..! Mno nic, du si smýt tu barvu...
Normálně ten nápis HELLO na mě působí hrozně optimisticky, budu se na něj dívat tak příští neděli, to už myslím se nebudu tak těšit :D

Brr...

14. září 2008 v 11:09 | WebMiss Terezka |  můj šílený život
Hej tam je zima jak v zimě. (Myslim venku jako.)
Normálně je to hrozné... Sem v pátek spala u Taliny (Zlaticzko) a večer sme samozřejmě kecali do noci... A tak nějak se naše debata točila kolem jistého syna jistého našeho učitele... Je to totálně na nic! Nemožu to dostat z hlavy. Sakráá!
Tak to bylo to nepodstatné... Teď to podstatné (pro vás nepodstatné.)
Byla jsem se podívat ve škole na dni otevřených dveří.
No je to tam hezké, ale naše třída se mě teda jako moc nelíbí... Proč?
 • Máme ji ve střeše a vykýře (nwm jestli je to napsané správně) jsou vysoko, takže nemožu sedět na parapetě
 • V každé řadě jsou jen 3 lavice, takže učitel vidí všude a slyší všechno
 • A máme na podlaze lino v takové velice nehezké zelené barvě.. Možná by to tak nepůsobilo, kdybysme neměli lavice do modra... je to jakési šíleně nezkombinované a třída na mě dělá dojem, jako kdybych byla v nemocnici, což je dost deptající.
 • A ve staré jídelně jste si neměli kam sednout z důvodu malého počtu míst k sezení.. Ale tady je těch míst ještě míň a to tam budou nově chodit i prvňáci, druháci, třeťáci, čtvrťáci a páťáci (proč to sakra tak složitě vypisuju?)
 • A skříňky jsou sice good, ale je jich moc na malém prostoru, takže jako nevim jak se tam vymotáme.
Možná že Vám se dám i takový nepovedený nákres naší třídy :D

Čtvrtek

13. září 2008 v 18:42 | WebMiss Terezka |  můj šílený život
Noo.. už jsem dlouho nic nenapsala, takže to momentálně napravuju.
Vím, že Vás to vůbec nezajímá, ale považuju za nutné, to sem napsat... Jako myslím to, co jsem v uplynulích dnech prožila. Takže začneme... :D
Čtvrtek
Takže, jak jsem si byla koupit stravenky již víte.. (Teda nevíte, protože si nečtete moje stupidní články, ale to je vedlejší.) Takže přejdu rovnouk nejvýznamějšímu bodu dne. Šla jsem k Talině a od ní jsme jeli ještě s její mamkou a Verushhkkou do Hodonína do kina. (Ano, mám na mysli to kino z II. světové války, ale mají tam nové sedačky, takže jako bacha na to!). Když jsme si vyzvedli lístky a usadili se, tak jsem přemýšlela co tam jako my tři, ve věku 15, 15 a 14 děláme, jelikož (zase to JELIKOŽ, sakra!) většina diváků byla na 30 let, menšina pak pod 30, ale nad 25. Dokonce jsem postřehla, že každá 5. hlava v kině je šedivá. Pomoc!
No, jinak názor na Bathory mám takový nějaký, jakože asi žádný... Ale to je tím, že jsem hloupá kráva, protože jsem ten film nepochopila. No, jakože pochopila, ale potřebovala bych se na něj podívat ještě jednou s někým, koho bych se mohla ptát na nejasnosti, které mě nejsou jasné. Chudák člověk, musel by mě odpovídat každou minutu. No dobře, tak třeba tak každých 5 - 10 minut. Ano, jsem hrozně hloupá. Ale jestli bych ten film měla doporučit, tak bych to udělala... Je to docela good a kdyby se Vám nechtělo tak moc jako mě na záchod, tak by Vám to ani nepřišlo tak dlouhé. (Mimochodem - má to 120 min.)

Vážně divné stravenky

12. září 2008 v 10:48 | WebMiss Terezka |  postřehy mé mozkovny
Včera jsem si byla koupit stravenky. Ne, škola nám ještě nezačala, to je pravda.. Ale jídelna je již otevřená. Než jsem tam šla, tak jsem přemýšlela, jestli budeme mít obědy na čipy a objednávat si je budeme přes internet, ale prožila jsem zklamání.. :D Stravenky jsou stejné jako loni. Je to lísteček CCA 8x3cm. A ty stroje, ve kterých si narážíte jaké chcete jídlo (výběr ze dvou jídel - to je ale luxus :D) jsou stejné jako asi před 20 rokama. Tak škola je nádherná, prostě dokonalost ;), jídelna taky, ale zohyzdily ji těma narážedlama z I. světové války.
Víte, já vlastně nevím, proč, když vybudovali novou školu, nevzali i nový personál :D Aspoň kuchařky vyměnit mohli. Ale oni né, proč že? Tak já Vám teda řeknu proč!
 • Pořád tam okouní "ten velký tlustý tučňák"
 • Neberou ohled na vegetariány (klidně dají obě jídla masové)
 • Stravenka pro žáky nad 15 let stojí 22,-Kč, pro mladší 20,- Kč, ale porci dostane každý stejnou
 • Když napíší do jídelníčku, že je maso - myslí se tím 5 kousků masa o velikosti psí granule pro středně velká plemena, značky FitMin.
 • I přesto, že nic nesníte a vyhazujete tím vlastní peníze (obrazně řečeno) z okna, dostanete u okýnka na odevzdání nádobí vynadáno, že jste nic nesnědli.
 • Když někoho předběhnete, musíte na konec řady, ale pokud se jedná o dospělou osobu, tak ta může předběhnout celou řadu a ještě dostane dvojitou porci jako prémii.
Ne že by mě nějak vadilo, že dostanu jen 5 kousků masa, ale zastávám se i lidí, kteří mají maso rádi. A vegetarián taky nejsem, ale byla bych, kdybych potom neměla problémy s krví, nebo co.
Bojujme za lepší podmínky pro strávníky školní jídelny Dubňany!Pohovky

11. září 2008 v 10:38 | WebMiss Terezka |  Obrázky - přezdívané colorfullky


Lampy

11. září 2008 v 10:26 | WebMiss Terezka |  Obrázky - přezdívané colorfullky

Telephone

11. září 2008 v 10:14 | WebMiss Terezka |  Obrázky - přezdívané colorfullky

Zabiju se.

10. září 2008 v 15:37 | WebMiss Terezka |  můj šílený život
A myslím to vážně.
Ještě před 5 dny jsem si říkala, že je to good, že jsem zhubla 2 kg, ale teď se zase nenávidím, protože jsem jedno přibrala. Sakra!
A navzdory tomu, že vím, že bych měla držet dietu jsem snědla na oběd 6 knedlíků. A potom ještě 2 jen tak...
Oficiální název jídla zní ovocné knedlíky, ale já to nemam s ovocem ráda, takže jsem měla jen knedlíky..prostě suché těsto :D a asi tunu posypky :D
Mňááááááám :)
A asi tak v šest budu hřešit znova! Sakrááá!
Jdu s Talinkou a Verushhkkou do Pizzerky. Kde jak se znám budu papkat pizzu. A nejhorší na tom je, že už jsem toho tolik snědla a stále nejsem přejezená.
Zabiju se! A neobtěžujte se mně chodit na pohřeb, díky.
Rodina děkujem (předem) všem příbuzným a známým za květinové dary a účast na smutečním obřadu.
(Nejlepší je se sýrem a se žampiónama :P)