Sobota.

26. prosince 2008 v 19:14 | WebMiss Terezka |  můj šílený život
V sobotu jsme ve 13:35 vyrazili směr busová zastávka s Komářím Mimčem a tam čekali. Bohužel jsme se ale nedočkali. Bus měl jet 13:45, ale jelo hovno. No tak jsme tam mrzly asi ještě 20 minut. Potom já jsem jenom tak obcházela zastávku dokola a zezadu jsem si všimla nalepeného jízdního řádu, který je speciální pro SOBOTU A NEDĚLI. :D :D Ehm.. ehm.. to potěší. :D Byli jsme velíce promrzlé a prokřehlé a nudily se. Takže jsme se vypravili směr zastávka u Želvy, že třeba pojede nějaký kyjovják, který nejel. A já jsem měla velmi inteligentně oblečené ty největší rifle co mám. Byli mokré až po kolena a špinavé jako prase. A tak jsme šli na želvu a dali jsme si čaj. Chvíli jsme přemýšleli že pojedeme stopem, ale pak sme přece jenom počkali na ten bus. Byla kosa jak prase. No ale nakonec jsme se do toho Hodonína přece jenom dostali a šli jsem vykonávat jeden z mých velmi oblíbených koníčků, aneb hobby, to jest SHOPPING. V Gatu jsem si koupila úžasné návlečky, které můžete vidět v praxi zde: ↓
A taky další, již třetí hvězdičkovaté podkolenky, které můžete vidět v praxi zde: ↓
A potom jsme prošli kaufland, kde si Socka nakoupila nějaké ty pomyslné darčeky pre celú jej famíliu. Nevím co to zase žvástám. Proč slovensky jako? No a pak jsem přešli na hypernovu, kde jsme zjistili, že máme hlad. A taky mě (zcela překvapivě :D) málem srazilo auto. Takže jsme ten hlad chtěli zabít, no. Šli jsme (v mém případě porpvé v životě) do stánečku rychlého obžérství u Kaufu. Prodává tam jeden týpek, který si nepamatuju jak vypadá. Ale je vtipný. Ne, není. To jsem byla já. No takže Socka řekla, že chce párek s hořčicí a já povídám: "Já chci párek." A normální člověk by čekal, ale já ne. Já strčila hlavu o toho okýnka a povídám to, co už dávno věděl: "Já nechcu ani hořčicu a ani kečup, jo." Nevím proč, ale Socka se tomu začela smát.. Divné, co?? :D No a potom jak mě dal ten párek v rohlíku bez hořčice a i bez kečupu, tak nevím proč, ale povídám takovým úplně dementním jemným hláskem: "Áááááá..! Díky!" Proboha!
Přijde Vám to kretnsky trapné, já vím. A taky vím proč. Protože jste to nezažili.

No to je fuk. Každopádně nejlepší na tom všem bylo, že jsme šli do kina. Twilight vede. Je to ten nejlepší a nejúžasnější film všech dob. Je to boží. A Edward má vážně charisma a taky charakter. A tak všechno. A víte co? Jděte se na to podívat, nejsem vypravěč.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 WebMiss Terezka WebMiss Terezka | 26. prosince 2008 v 19:17 | Reagovat

A jestli tomu traileru ke Stmívání nerozumíte, tak se neučte anglicky.. :D Je to celkem primitivní.

2 Papuča Papuča | Web | 27. prosince 2008 v 0:16 | Reagovat

Stmívání..jojo na tom jsem byla hnedka na premieře..a dostala jsem ted i knížku tak jdu číst..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama