Leden 2009

Spát, spát a spát.

28. ledna 2009 v 22:13 | WebMiss Terezka |  můj šílený život
V neděli jsem musela být do 13 hodin doma, takže 13:20 jsem došla od Talinky. Můj ocíček slavil 38. nározeniny. (stařík..tsss... :D) Dala jsem mu Pata. (jeho kámíčka Mata dostal na vianoce). A taky jsem mu dala spodní triko, alias nátělník. Ale pozor - specíální! Mě mega nebaví ty jeho nátělníky žehlit, protože za týden má spotřebu tak 7 - 10 nátělníků. Takže jsem mu dala nátělník se spešl cedulkou - nesmí se žehlit - tj. mimochodem přeškrtnutý obrázek žehličky. Učili jsme se to v rodince :D A popřát mu došla s bábinkou a dědou i Adrianka. Je to zlatíčko. Mííluju ju =* Byly jsme celou dobu na komplíčku a skypovali s Tamčou a její sestřenkou, která je stará jak Aďka a kámíčkují se. A je to hrůza. Aďka má 6 roků a umí psát, číst a základně počítat. Což je trochu nevýhoda, když si z někým píšete na ICQ :D A pak chtěla pustit soundtrack k filmu Nothing hill a zpívala si to :D Fakt je asi nejinteligentnější člen rodiny. Já v šesti uměla poznávat akorát hodiny :D (Zatímco ona už v pěti :D)
V pět jsme jeli s tatíkem na hokej. Drtiči - Technika. Bylo to boží, úžasné, skvělé, dokonalé, famózní, megastické, hromové, bombastické a nejlepší. Drtiči vyhráli 7:1. Juchu.
Spát jsem šla o půlnoci.

Lakování nehtíčků je nejvíce dobrý koníček.

28. ledna 2009 v 22:03 | WebMiss Terezka |  můj šílený život
Nic sem nepíšu a vůbec mě to nebere. Pořád se něco děje a nikdo na tady ten zaprášený blog nemá čas. Já taky ne. Tak například v pátek jsme měli jít já, Verča, Tamča, Móňa a Renka na pizzerku. Ale dopadlo to úplně jinak. Móňa zavolala svému frajárkovi, který byl mimochodem původně Talinky, takže se nám opět potvrdila ta velmi známá pověst děvky a děvkaře a takdále a Špenátka má téže frajárka se kterým sice nechodí, ale v sobotu bude spát u něj v Lanžhotě. Jmenuje se Jirka a je to rozkoušek. Až na to že je menší než já. Ale ke Špeně se hodí :D A tak jsme se jakože seznámili a poprvé jsem viděla Duháju (viz děvkař :D). Nechci vědět, jaký má na mě názor. Nepotřebuju slyšet, že su kráva totiž. A tak jsme si my oblhúti dali pizzu a zase tam obsluhoval ten frajár - číšník :D Je to hrozné. Údajně se po mě pořád dívá a velmi mě rozesmívá ten jeho úsměv, což je na nic. Zvláště v přítomnosti rádia Monika. Ale nechme to být. Já s ním nemám nic společného a i přes všechny debility, výhružky, provokace a vtípky mít nebudu. Nuže dobrá. V sobotu jsem hajala u Talušky a byla to velká legrace :D Nebudu se raději zmiňovat o brambůrkách a popcornu, ano?! A taky jsme si volali s Molískem. (Neboj Veru, sme kámíčkové. Buď v klidu :D) Je to velmi úžasný kámík. Je takový jakože kámíčkovitý. Mám ho ráda. (Veru, upozornění než začneš raplit - Je rozdíl mezi ráda a Ráda.) Já ho mám ráda, nikoli Ráda. Věřím, žes to pochopila :D A taky jsme si psali s kýmsi, ani nevím jak se jmenuje :D ale říká nám Kaktusky, což je myslím si rozkošné :D Taky jsme se dívali na ten dokonalý film - Twilight (stmívání - překlad pro debili - pozn. red.) :D Spát jsme šli ve čtyři. A taky jsem poprvé v životě jedla o půl druhé ráno. Konkrétně chleba s nutellou. OMFG..! Je mě ze sebe na nic.

Dneska jsem si s nikým nepsala na icq.

18. ledna 2009 v 20:03 | WebMiss Terezka |  můj šílený život
Právě jsem byla asi 10 minut venku.
Půjčila jsem si od Zdeněčka sešit a celých 5 minut co jsme se vybavovali jsem se smála jako idiot. Měla jsem takovou tu moji "smací náladu".. jak nečekané :D
A pak jsem se s tím FAKE.BUNNY velmi vysmívala sobě a jí. Prostě smích foreva. Love it. A pak jsem dostala náladu vyválet se ve sněhu. A udělala jsem to. :D A to bylo tak vtipné že jsem z toho začala zimou tančit. :D A pak se vyválel i ten králík. Tak jsem ho vyfotila. A pak jsem se vyválela zase :D A BUNNY vyfotil mě. :D To je Vám taková psina že se musím smát a Vás to nudí. Mám omrzliny na rukou a mokrou prdel :D
winter dreamTy dvě stále používají moji slovní zásobu a to jakože stále víc. Už pochytili i ty gesta.

16. ledna 2009 v 23:00 | WebMiss Terezka |  můj šílený život
Dneska mám asi CCA sedm nových kámíčků. Ne, já nevím kolik jich bylo.
 1. Milku
 2. Nikču
 3. Lenku (myslim)
 4. Silvu, ale to je OMG
 5. Dominika
 6. Michala
(Ty poslední dva lidé jsou tam jen proto, aby těch lidí bylo sedum, jinak se mě to netýká.)
(Nezdá se Vám to, je to fakt. Je tam jen šest jmen. Skleróza - šak víte.)

Po 100 letech zase tady.

16. ledna 2009 v 22:56 | WebMiss Terezka |  můj šílený život
 1. Nezajímá mě to
 2. Říkejte si co chcete
 3. Vypadněte odsaď
 4. Silvestr já neslavím, silvestr já bojkotuju
 5. Drtiči jsou teda dost slabý, jako
 6. Pizza stále vede
 7. Frajár v nedohlednu
 8. Nic nového není
 9. Mííluju Talinka a Verushhkku a next
 10. Máti mě neustále nadává
 11. Jestli mě ta krává nedá z chemie 1, tak jdu a oběsím se
 12. Nic Vám tady vyprávět nebudu
 13. Skleróra
 14. Konečně je sníh, led a mráz
 15. Lyžování.. Aww... how nice!
 16. Premiérově jsem se zúčastnila plesu
Ples města Hodonín.
To víte, musela jsem si koupit šaty a boty. A co jako? V sobotu Talinka došla v pět k nám, přeslékla se do šatů a takové ty kecky a v šest jsem s mým papinkem odjeli. On měl ten ples jakože takže na starost, jinak bysme tam nebyli. Měli jsem jakože dotvářet pochybnou partičku "dětí" z hodonínského studentského parlamentu a měli jsme vydávat tombolu, vítat hosty a vodit je ke stolům. Stejně jsem to nakonec celé hodili na toho chlapce v zelené košili, jenž byl velmi sympatický ale hovno z toho, měl tam ty frajárky. Takže jsme od sedmi to půl dvanácté vydávali tombolu, což bylo vtipné. Ne, nebylo. O půlnoci mě dal tatíček tisícovku (to udělal poprvé v životě a beztak naposledy) a poslal nás navečeřet se. A tak jsme šli o půlnoci večeřet do restaurace KD Hodonín. Ten číšník.. to byl ale chalán.. :D Jakože v pohodě, very chtěl dělat dojem, ale Talinka tu špilku sežrala. A pak jsme byly na diskotéce. Myslím že to bylo skvělé až na tu skutečnost že se k nám tak o půl třetí přimotali moji rodičové a "pařili" tam s náma. :D OMG. Viděli jste někdy mého tatíčka tančit takzvané disco? Ne? Děkujte bohu.! Ve tři sme to ale museli zabalit, jelikož madýrka chtěla jet domů a ocíček taky. Hold už asi patří do starého železa, nic nevydrží. A to je vše, co vás nezajímá a to je dobře.