Lakování nehtíčků je nejvíce dobrý koníček.

28. ledna 2009 v 22:03 | WebMiss Terezka |  můj šílený život
Nic sem nepíšu a vůbec mě to nebere. Pořád se něco děje a nikdo na tady ten zaprášený blog nemá čas. Já taky ne. Tak například v pátek jsme měli jít já, Verča, Tamča, Móňa a Renka na pizzerku. Ale dopadlo to úplně jinak. Móňa zavolala svému frajárkovi, který byl mimochodem původně Talinky, takže se nám opět potvrdila ta velmi známá pověst děvky a děvkaře a takdále a Špenátka má téže frajárka se kterým sice nechodí, ale v sobotu bude spát u něj v Lanžhotě. Jmenuje se Jirka a je to rozkoušek. Až na to že je menší než já. Ale ke Špeně se hodí :D A tak jsme se jakože seznámili a poprvé jsem viděla Duháju (viz děvkař :D). Nechci vědět, jaký má na mě názor. Nepotřebuju slyšet, že su kráva totiž. A tak jsme si my oblhúti dali pizzu a zase tam obsluhoval ten frajár - číšník :D Je to hrozné. Údajně se po mě pořád dívá a velmi mě rozesmívá ten jeho úsměv, což je na nic. Zvláště v přítomnosti rádia Monika. Ale nechme to být. Já s ním nemám nic společného a i přes všechny debility, výhružky, provokace a vtípky mít nebudu. Nuže dobrá. V sobotu jsem hajala u Talušky a byla to velká legrace :D Nebudu se raději zmiňovat o brambůrkách a popcornu, ano?! A taky jsme si volali s Molískem. (Neboj Veru, sme kámíčkové. Buď v klidu :D) Je to velmi úžasný kámík. Je takový jakože kámíčkovitý. Mám ho ráda. (Veru, upozornění než začneš raplit - Je rozdíl mezi ráda a Ráda.) Já ho mám ráda, nikoli Ráda. Věřím, žes to pochopila :D A taky jsme si psali s kýmsi, ani nevím jak se jmenuje :D ale říká nám Kaktusky, což je myslím si rozkošné :D Taky jsme se dívali na ten dokonalý film - Twilight (stmívání - překlad pro debili - pozn. red.) :D Spát jsme šli ve čtyři. A taky jsem poprvé v životě jedla o půl druhé ráno. Konkrétně chleba s nutellou. OMFG..! Je mě ze sebe na nic.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jaký máte na mě názor? (Pokud mě neznáte, tak jste na tomto blogu poprvé, ale pokud sem ještě někdy přijdete a budete si číst moje extrémě slabé články, tak mě poznáte. A mimojiné - zjistíte, že jsem pako. Ale to je vedlejší.)

Radši žádný. 20.5% (51)
Jo, máš pravdu, jsi pako. 20.9% (52)
Slovy to nejde popsat. 14.9% (37)
Jsi boží. (Trochu ironie nezaškodí.) 16.9% (42)
Mám na tebe dobrý názor. (Nepočítám s tím, že pro tohle bude někdo hlasovat, tak buďte v klidu.) 26.9% (67)

Komentáře

1 verushhkka tvfoje milující SBí verushhkka tvfoje milující SBí | Web | 4. února 2009 v 18:43 | Reagovat

omg :-D... ae jo věřím ti, ae jenom aby... abych neco nezjistila aáááá.... posral by si to nejenom on, ae i ty :-d... sak wis jak to myslim :-d...verim ti.. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama